Wróć do strony głównej

FAQ

Najważniejsze Pytania

 

Dla kogo przeznaczone są usługi Euro-Office Corporate Services Sp. z o. o.?

 

Usługi Euro-Office Corporate Services Sp. z o. o. przeznaczone są dla osób chcących ograniczyć koszty związane z utrzymaniem i eksploatacją biura. Zapewniamy prestiżowy adres do rejestracji i prowadzenia firmy wraz z kompleksową obsługą sekretarską w ścisłym centrum. Decydując się na jedną lub kilka lokalizacji, możesz podać Warszawski adres podczas rejestracji Działalności Gospodarczej lub Spółki, w KRS, Urzędzie Skarbowym, Urzędzie Statystycznym oraz jako adres korespondencyjny dla Twoich kontrahentów. Możesz posługiwać się tym adresem na wszelkich materiałach promocyjnych, wizytówkach oraz stronach internetowych.

 

Co daje mi usługa Indywidualny numer telefonu?

 

Odbieranie telefonów, prowadzenie rozmów i precyzyjne przekazywanie wiadomości, to zadanie dla profesjonalnej sekretarki, która będzie wizytówką Twojej firmy – jeśli nie zawsze możesz odebrać. Indywidualny numer telefonu, to usługa stworzona z myślą o przedsiębiorcach, którzy wiedzą, że każdy odebrany telefon to profesjonalny wizerunek i dla tych, którzy nie mogą przez cały dzień odpowiadać na pytania klientów.

 

Dla kogo przeznaczona jest usługa Wirtualne Biuro?

 

Wirtualne biuro jest opcją, z której skorzystać mogą osoby fizyczne i prawne. Wirtualne Biuro to idealne rozwiązanie, nie tylko dla młodych przedsiębiorców, ale również dla osób prowadzących działalność, która nie wymaga stacjonarnego biura.

 

Na czym polega usługa Obsługa Korespondencji?

 

Obsługa korespondencji to usługa, dzięki której Klienci Euro-Office nie muszą martwić się o nieodebraną korespondencję czy stać w kolejkach na poczcie, by odebrać awizowaną przesyłkę. Usługa w swoim zakresie obejmuje przyjmowanie w Twoim imieniu wszelkiego rodzaju listów i przesyłek, prowadzenie dziennika korespondencji, informowanie o korespondencji niezwłocznie po jej otrzymaniu oraz w razie potrzeby zeskanowanie lub jej przefaksowanie. Korespondencja może być odebrana osobiście, bądź odesłana w dowolne miejsce na świecie.

 

Co daje mi kompleksowość usług Euro-Office Corporate Services Sp. z o. o.?

 

Kompleksowość usług Euro-Office Corporate Services Sp. z o. o. to możliwości od założenia bądź zakupu gotowej spółki, zapewnienie jej adresu siedziby, wynajęcie biura oraz sali konferencyjnej, po obsługę prawną oraz księgową Twojej firmy. W przypadku Wirtualnego Biura- możliwość zarejestrowania firmy oraz obsługi biurowej (obsługa korespondencji, sekretariat, indywidualny numer telefonu).

 

W jakich godzinach mogę korzystać z biura i sali konferencyjnej?

 

Sala konferencyjna dostępna jest 7 dni w tygodniu po wcześniejszej rezerwacji, biuro czynne jest od poniedziałku do czwartku w godzinach 9:00 - 17:00, w piątek 8:00 - 16:00.

 

Jak mogę podpisać umowę?

 

Podpisać umowę można na 2 sposoby:

1. W biurze przy ulicy Gałczyńskiego 4,

2. Drogą pocztową.

Niezbędne do podpisania umowy w przypadku firm prowadzących działalność, będą dokumenty rejestrowe (NIP, REGON, KRS), w przypadku firm rozpoczynających działalność Akt Założycielski. W obu przypadkach konieczne będą dowody osobiste osób, które upoważnione są do reprezentacji firmy, i będą podpisywały będą umowę.

 

Jak mogę kupić gotową spółkę?

 

Wystarczy jedno spotkanie oferenta i kupującego w celu podpisania umowy sprzedaży. Praktycznie w ciągu 1-2 dni możesz pozyskać spółkę. Należy jednak wziąć pod uwagę konieczność dokonania zmian nazwy, uregulowań względem wspólników, praw czy obowiązków.

 

Ile czasu trwa procedura założenia nowej spółki za pośrednictwem Euro-Office Corporate Services Sp. z o. o.?

 

Procedury założenie nowej spółki za pośrednictwem Euro-Office Corporate Services Sp. z o. o. to 2 dni. Składa się na to:

- Przygotowanie Umowy Spółki, umówienie spotkania u Notariusza,

- Przygotowanie formularzy urzędowych i złożenie ich do odpowiednich instytucji (rejestracja podmiotu w KRS, REGON, US).

Rejestracja w Krajowym Rejestrze Sądowym, Urzędzie Skarbowym oraz GUS trwa ok. 20dni.

Dowiedz się więcej o EURO-OFFICE Corporate Services Sp. z o. o.

Śledź nas:

Mapa strony:

Pomoc: